Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.
Didelės paslapties tame nėra. Rašyti po slapyvardžiu nusprendžiau norėdama atskirti kūrybinį gyvenimą nuo tikrojo. Kūryba man yra hobis, saviraiškos forma, todėl norėjosi sukurti tam tarsi atskirą pasaulėlį, kuriame viskas yra apie kūrybą, knygas, rašymą ir panašius dalykus.
Dirbu fizinio aktyvumo specialiste/asmenine trenere sporto klube. Vedu individualius užsiėmimus klientams, norintiems sustiprėti, koreguoti laikyseną ar pasiekti užsibrėžtų tikslų, tapti geresne savo pačių versija. Mano tikslas padėti grįžti klientams į normalų gyvenimą be skausmo, diskomforto ar didelių apribojimų. Judėti nevaržomai bei su šypsena.
Darbas ir kūryba užima didžią dalį laiko. Dar yra šeima, dvi mažos mergaitės, kurioms taip pat reikia dėmesio, šilumos ir kokybiško laiko kartu. Bet pasitaikius galimybei kartu su vyru žygiuojame žygiuose, skaitau knygas, mezgu. Taip pat atradau tapybą pagal skaičius. Ši veikla labiausiai mane ramina, padeda susikaupti. Ypač kai galvoje tvyro kūrybinis chaosas.
Skaitau įvairią literaturą nuo mokslinių straipsnių iki jaunimo literatūros. Žanro pasirinkimas tuo metu, kai sėdu skaityti, priklauso nuo vidinės būsenos: ar norisi atsipalaiduoti, ar norisi vidų drebinančio kūrinio. Bet arčiausiai širdies yra detektyvai, trileriai ir siaubo romanai. Antroje vietoje fantastika ir visi jos požanriai.
Neturiu vienos knygos ar autoriaus. Skaitau daug, patinkančių autorių taip pat ne vienas. Todėl negaliu išskirti kažkurio vieno. Tikriausiai, mane įkvepia pats procesas: nuo idėjos gimimo iki jos vystymo. Pakeitus vieną detalę, gali pakisti visas kūrinys. Nėra monotonijos.
Ritualu to negalėčiau pavadinti, bet kas kartą atsisėdusi rašyti skaitau, kas buvo parašyta iki tol. Jei reikia: taisau, koreguoju, keičiu ar net trinu. Jei tai kūrinio pradžia, skaitau nuo pat pirmojo skyriaus, jeigu parašyta daugiau nei pusė – bent 6 skyriai prieš tai.
Ne. Kurdama veikėjų charakterius suteikiu jiems skirtingas savybes, pomėgius ir įpročius, kurių visuma atspindėtų mano įsivaizduojamą personažą, bet ne konkretų žmogų. Jeigu toks panašumas vis dėlto yra, tai viso labo atsitiktinumas.